Szablon stworzony przez Arianę dla Wioski Szablonów | Technologia Blogger | X X X

Food Challenge

niedziela, 8 stycznia 2017

Magiczne Drzewo

                                                                
Dawno, dawno temu za górami, za lasami w małej wiosce żyła sobie bezdomna 15 letnia dziewczyna. Miała ona długie czarne włosy, bardzo jasną karnację i była bardzo, bardzo chuda.
Codziennie chodziła do piekarni w której dostawała chleb za darmo, ale tylko pół bochenka na tydzień. Pewnego dnia gdy poszła do piekarni zastała zamknięte drzwi i napis "NIEDŁUGO SKLEP Z ODZIEŻĄ" ze zdziwioną miną, a zarazem bardzo smutną usiadła obok drzwi i zaczęła płakać.
Gdy bardzo głodna szła chodnikiem zobaczyła zbliżającego się do niej właściciela piekarni którą zamknęli. Podszedł do niej i powiedział, aby kierowała się na wschód do pobliskiego lasu, a tam spotka ją coś nadzwyczajnego. Od razu zaczęła ostatkiem sił kierować się na ten wschód na samym początku lasu zemdlała. Podleciał do niej duch, złapał ją i położył pod drzewem o którym mówił właściciel piekarni. Duch dał jej jedzenie i gdy się zbudziła powiedział
" Jestem magicznym duchem który opiekuje się tym drzewem. Nie martw się nic ci nie zrobię tylko pomogę. Czego potrzebujesz? "
Dziewczyna odpowiedziała
"Jestem bezdomna rodzina porzuciła mnie gdy miałam 8 lat, wszystko dobrze się układało ale dziś rano zamknęli źródło jedynego pożywienia do którego miałam dostęp. Boję się, że umrę. Moim marzeniem jest, aby moja rodzina wróciła po mnie, bo wie gdzie mnie zostawiła."
Duch na to
"Wypowiedz życzenie "Magiczne drzewo bardzo cię proszę, żeby moja rodzina wróciła po mnie"  pójdź pod drzwi tej piekarni i czekaj"
Dziewczyna powiedziała życzenie poszła pod drzwi piekarni i zaczekała. Jej rodzina wróciła po nią ze zdziwieniem, że jest bezdomna i razem wrócili do domu.
                                                            KONIEC


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz